» رادیو میموسا Mimosa b5x

رادیو میموسا Mimosa b5x

رادیو میموسا Mimosa b5x یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات میموسا برای دریافت پهنای باند گیگابیتی می باشد که بصورت ماژولار بدون کانکتور به آنتن های مخصوص همین دستگاه وصل میشود این رادیو از فرکانس 4900 الی 6400 بازدهی دارد که میتوان در مناطقی که آلودگی فرکانسی زیاد می باشد با استفاده از فرکانس های بالای 6 به پهنای باند های بالایی دست یافت .

رادیو Mimosa b5x  سرعت حداکثر 1500 مگابیت در ثانیه مناسب برای ارتباطات نقطه به نقطه با اتصال به آنتن های سری N5X ویا آنتن های سری ویولاین waveline استفاده کرد.

 

این رادیو با توان آنتن  b5x 8 dBi که می توان به صورت ماژولار به آنتن های سری N5-X که با توان های  16، 20 یا 25 دسی بل موجود می باشد به صورت چرخشی بدون نیاز به کانکتور جهت ارائه سهولت و سادگی یکپارچه رادیو متصل شود.

 

رادیو میموسا Mimosa b5x که درون بدنه فلزی آلمینیومی قرار گرفته و از آنتن‌های شیپور و کاسگرین طراحی شده سفارشی استفاده می‌کند، نویز موضعی را کاهش می‌دهد و از تداخل در عملکرد پیشروی جلو به عقب و جلو به پهلو محافظت می‌کند. هر آنتن در خانواده N5-X بهینه شده است تا نویز را با رد لوب جانبی باورنکردنی جدا کند.

ادامه مطلب

فرم ارسال نظر